SKLEPY INTERNETOWE

Sklep bez ograniczeń ...

Wieloletnie doświadczenie w modernizacji darmowych sklepów internetowych zaowocowało stworzeniem profesjonalnego, autorskiego sklepu internetowego LEMONshop, który jest odpowiedzią na potrzeby i sugestie naszych Klientów. 

Nasz sklep to wygodne narzędzie sprzedaży w sieci.

sklep internetowy LEMONshop

Zastosowany interfejs jest przejrzysty i intuicyjny na tyle, że nie wymaga studiowania dokumentacji, czy przeprowadzania kursu. Panel administracyjny jest rozwiązaniem unikatowym na rynku - łączy funkcje klasycznego sklepu internetowego takie jak : zamówienia, klienci, produkty czy kategorie z zaawansowanym panelem CMS (system zarządzania treścią) .

Dzięki takiemu rozwiązaniu sklep internetowy nie ogranicza się do sprzedaży, ale zawiera takie funkcje jak : zarządzanie stronami i menu, aktualności, galeria, porady eksperta, imprezy i wiele innych. Jesteśmy w stanie dostosować nasz sklep do każdego przedmiotu sprzedaży. LEMONshop to sklep internetowy bez ograniczeń....

Podczas pracy z niekomercyjnymi sklepami internetowymi takimi jak osCommerce czy ZenCart często okazywało się, że rozwiązania te pełne są błędów, niedociągnięć, a co najgorsze - nie zapewniają bezpieczeństwa informacji. Jeszcze niedawno ZenCart posiadał wersję tak podatną na atak, że średniozaawansowany programista był w stanie unieruchomić sklep i serwer w kilka minut.

Oferujemy bardzo nowoczesną platformę sklepu internetowego, ponieważ całość aplikacji opiera się na Zend Framework. Zend Framework to nowoczesne, bezpieczne i bardzo stabilne środowisko aplikacji internetowych.
W efekcie LEMONshop jest sklepem : 

  • zabezpieczonym przed atakami
  • zoptymalizowanym do pozycjonowania (przyjazne linki SEO, edytowalne nagłówki META)
  • który ładuje się bardzo szybko

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne podczas instalacji, prowadzimy instalacje na naszych serwerach.

Zapraszamy do poznania LEMONshop onLine: